юридическая компания
ПРАВОВОЙ АСПЕКT
г.Одесса ул. Дерибасовская 33, офис 15
"ПАССАЖ"

Из других стран:
+38 (048) 799-11-98;
+38 (067) 709-77-47;
+38 (096) 383-05-52;
Звонки По Украине:
тел. 0 (48) 799-11-98
тел. 0 (67) 709-77-47
тел. 0 (96) 383-05-52
С НАМИ ЗАКОН НА ВАШЕЙ СТОРОНЕ
ДОБУВАННЯ мінеральної сировини, солі. Виробництво добрив, мінеральних добрив, азотних сполук прянощів та приправ, видалення безпечних відходів

 

 

КВЕД-2005 КВЕД-2010Опис
14.30.0Добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва добрив08.91Добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва мінеральних добрив Включає добування мінеральної сировини  для хімічної промисловості та виробництва добрив:- добування природних фосфатів і природних калійних солей, природної сірки, сульфатів і природних карбонатів барію (бариту і вітериту), природних боратів, природних сульфатів магнію (кізериту), мінеральних барвників та плавикового шпату;- добування та збагачення залізного та магнітного колчедану;- добування бурштину. Не включає:- виробництво ґрунту для садіння горщикових рослин, у якому торф є основним складовим компонентом;- виробництво сумішей природної землі, піску, глини та мінеральних речовин для садіння горщикових рослин;- надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних з процесом добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва добрив.
     
  09.90Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрівВключає надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних з процесом добування мінеральної сировини для хімічної промисловості та виробництва добрив.
     
  20.15Виробництво добрив і азотних сполукВключає виробництво:- ґрунту для садіння горщикових рослин, у якому торф є основним складовим компонентом;- сумішей природної землі, піску, глини та мінеральних речовин для садіння горщикових рослин.
     
14.40.0Добування та виробництво солі 08.93Добування соліВключає:- добування солі, включаючи розчинення і викачування;- добування солі шляхом випарювання морської води та інших соляних вод;- виробництво розсолу та інших соляних розчинів;- подрібнення, очищення та рафінування солі як окремі операції, що виконуються без мети отримання кухонної солі, придатної для споживання людьми. Включає також добування бішофіту. Не включає:- надання за винагороду допоміжних послуг|крінадання технічни, пов'язаних із процесом добування солі;- виробництво кухонної солі, придатної для споживання людьми, шляхом подрібнення, очищення та рафінування;- виробництво йодованої столової солі.
     
  09.90Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрівВключає надання за винагороду допоміжних послуг|крінадання технічни, пов'язаних із процесом добування солі.
     
  10.84Виробництво прянощів і приправВключає:- виробництво кухонної солі, придатної для споживання людьми, шляхом подрібнення, очищення та рафінування;- виробництво йодованої столової солі.
     
14.50.0Інші галузі добувної промисловості, не віднесені до інших групувань08.99Добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрів, н.в.і.у.Включає добування підземним та відкритим способом:-  абразивних матеріалів, азбесту, природного графіту, стеатиту (тальку), польового шпату тощо; - дорогоцінного каміння; - кварцу, слюди тощо; - природного асфальту та бітуму;- інших  мінералів та матеріалів, не віднесених до інших угруповань. Не включає|крім| отримання золи та залишків спалювання відходів.
     
  38.21Оброблення та видалення безпечних відходівВключає отримання золи та залишків від спалювання відходів.
 
 
Rambler's Top100 Сайты Одессы Деловой портал СНГ - Бизнес в России, СНГ и за рубежом
Top.Riall.ru Яндекс цитирования УКРАИНА ПРОМЫШЛЕННАЯ: Каталог предприятий Украины, прайс-листы товаров и услуг, доска объявлений, выставки, бизнес новости Украина онлайн Поисковая Система RAGY • Удобный поиск по интернету, поисковые машины - 4 в 1, кроме того: новости, погода, статьи, форум, каталог ссылок... новости УкраиныОфициальные сайты фирм: каталог предприятий Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М - Каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины Каталог предприятий Безкоштовний каталог сайтів Услуги для Бизнеса - Юридические, предприятия России Каталог компаний Украины http://www.magstran.com/folid.php?region=12&stran=1&kategor=54 Каталог Ресурсов Интернет Каталог HeadNet.Ru Топ100- Организация
Goon
каталог