юридическая компания
ПРАВОВОЙ АСПЕКT
г.Одесса ул. Дерибасовская 33, офис 15
"ПАССАЖ"

Из других стран:
+38 (048) 799-11-98;
+38 (067) 709-77-47;
+38 (096) 383-05-52;
Звонки По Украине:
тел. 0 (48) 799-11-98
тел. 0 (67) 709-77-47
тел. 0 (96) 383-05-52
С НАМИ ЗАКОН НА ВАШЕЙ СТОРОНЕ
ДОБУВАННЯ нафти, природного газу, уранових, торієвих, залізних руд, кольорових металів ДОПОМІЖНІ ПОСЛУГИ розроблення кар`єрів, добування копалин

 

 

КВЕД-2005 КВЕД-2010Опис
11.10.1Добування нафти06.10Добування сирої нафти Включає:- добування сирої нафти;- підготовку нафти до транспортування (зневоднення, знесолення тощо).
     
11.10.2Добування природного газу06.20Добування природного газуВключає:- добування сирого газоподібного вуглеводню (природного газу);- добування метану з шахт;- зневоднення і сепарацію фракцій  рідких вуглеводнів;- десульфуризацію газу (видалення сірчаних сполучень). Включає також фільтрування та одоризацію природного газу. Не включає зрідження та регазифікацію природного газу для транспортування, які здійснюються на місці видобування за винагороду.
     
  09.10Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газуВключає зрідження та регазифікацію природного газу для транспортування, які здійснюються на місці видобування за винагороду.
     
11.10.4Добування бітумінозних сланців та пісковику06.10Добування сирої нафти Включає:- добування| бітумінозних сланців та пісковику;|
- виробництво сирої нафти| з  бітумінозних сланців та пісковику. 
     
11.20.0Надання послуг, пов’язаних з добуванням нафти і газу09.10Надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газуВключає обслуговування процесу добування нафти і газу за винагороду або на договірній основі: спрямоване та повторне буріння свердловин, експлуатаційне буріння свердловин, монтаж на місці бурових установок, ремонт та демонтаж, цементування обсадних труб нафтових та газових свердловин, викачування, забивання та консервування свердловин тощо.
     
12.00.0Добування уранової та торієвої руд07.21Добування уранових і торієвих рудВключає:- добування та первинне збагачення уранових і торієвих руд;- виробництво «жовтого коксу» (концентрату урану).
     
13.10.0Добування залізних руд07.10Добування залізних рудВключає підземне та відкрите добування, збагачення та агломерацію залізних руд. Не включає |крім| надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних із процесом добування залізних руд.
     
  09.90Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрівВключає надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних із процесом добування залізних руд.
     
13.20.0Добування руд кольорових металів07.29Добування руд інших кольорових металівВключає добування та збагачення руд кольорових металів (крім уранових і торієвих руд): алюмінієвої руди (бокситів), міді, свинцю, цинку, олова, хрому, нікелю, кобальту, молібдену,  танталу, ніобію, ванадію тощо; дорогоцінних металів (золота, срібла, платини). Не включає надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних із процесом добування руд кольорових металів.
     
  09.90Надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар'єрівВключає надання за винагороду допоміжних послуг, пов'язаних із процесом добування руд кольорових металів (крім уранових і торієвих руд).
     
 
Rambler's Top100 Сайты Одессы Деловой портал СНГ - Бизнес в России, СНГ и за рубежом
Top.Riall.ru Яндекс цитирования УКРАИНА ПРОМЫШЛЕННАЯ: Каталог предприятий Украины, прайс-листы товаров и услуг, доска объявлений, выставки, бизнес новости Украина онлайн Поисковая Система RAGY • Удобный поиск по интернету, поисковые машины - 4 в 1, кроме того: новости, погода, статьи, форум, каталог ссылок... новости УкраиныОфициальные сайты фирм: каталог предприятий Электронный Бизнес-Каталог Spravka.ua Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. Б И З Н Е С - И Н Ф О Р М - Каталог фирм, предприятий, товаров и услуг Украины Каталог предприятий Безкоштовний каталог сайтів Услуги для Бизнеса - Юридические, предприятия России Каталог компаний Украины http://www.magstran.com/folid.php?region=12&stran=1&kategor=54 Каталог Ресурсов Интернет Каталог HeadNet.Ru Топ100- Организация
Goon
каталог